Bedava İnternet Kazanma 2020

Vodafone Yükle Konuş Servisi

GSM operatörleri faturasız hat tarifeleri için abonelerine çeşitli yollarla TL yükleme yolları ve imkânları sunmakta ve bunları çeşitli adlarla adlandırmaktadır. Vodafone için vodafone tl yükle  hizmeti için adlandırdığı servise de Vodafone Yükle Konuş adını vermiştir. Vodafone Yükle Konuş Servisi, Vodafone’un faturasız hatları için cep lira yükleme yani vodafone tl yükle servisidir. Vodafone Yükle Konuş servisi ile aboneler dilerlerse cep telefonlarından 7500’yi kullanarak ücretsiz mesaj gönderebilirler ve vodafone tl yükle işlemi yaparak hatlarına cep lira yükleyebilirler.

Son Gün -> Bedava İnternet ve Kontör Almak için Hemen TIKLA 

Vodafone faturasız hattınız varsa, cep lira bakiyeniz bittiğinde ya da bitmeden ara yüklemeler yapmak isterseniz vodafone tl yükle yapabilmeniz için önce faturasız hat cep lira kartı satın almanız gerekmektedir. Cep lira kartları arkasındaki yaldızlı alan kazındığında kontrol numaranızı ve şifrenizi öğrenirsiniz.

Vodafone faturasız hattınıza yükleme kartı aldıktan sonra iki yolla Tl yüklemesi yapabilirsiniz. Vodafone tl yükle işlemlerinden en kolayı olan bu yolla, Vodafone hattınızdan 7500’yi arayıp önce 12 haneli kontrol numaranızı girip kare tuşuna basmanız sonra 5 haneli şifrenizi girip kare tuşuna basmanız yeterlidir.

Son Gün -> Bedava İnternet ve Kontör Almak için Hemen TIKLA 

7500’yi aramak yerine SMS mesajı atarak da cep liranızı yükleyebilirsiniz. Bunun için mesajınızın başına YUKLE yazıp bir karakter boşluk bırakıp 12 hanelik kontrol numaranızı yazın ve sonra yine bir karakter boşluk bırakıp 5 haneli şifrenizi girin ve mesajınızı 7500’ye gönderin. Yüklenen TL ile bakiyenizi öğrenmek için de 7501’i aramanız gerekmektedir.

Son Gün -> Bedava İnternet ve Kontör Almak için Hemen TIKLA 

Vodafone, yurt dışı menşeli bir GSM operatörü firmadır. Vodafone faturasız hatları için TL yüklemesi internetten, bankada veya telefoncularda gerçekleştirilebilir. İnternetten Vodafone TL yüklemesi istiyorsanız ancak kredi kartı ile yükleme yapabilmektesiniz.  Internet üzerinden TL yüklemek demek, kredi kartı bilgileriniz ile internet üzerinden alışveriş yapmak durumundasınız demektir. Bu da eğer bilgisayarınız güvensiz ve korumasız ise kart bilgilerinizin gizliliği konusunda sizi zor duruma sokabilir.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı