Home / Genel / Vodafone İnternetten TL Yükleme

Vodafone İnternetten TL Yükleme

GSM operatörleri arasında bulunan Vodafone  da faturasız hat tarifeleri için abonelerine çeşitli yollarla TL yükleme imkanları sunmaktadır. Bu imkânlardan birisi de tüm diğer operatörlerde de olduğu gibi internet üzerinden vodafone tl yükle işlemi yapmaktır. Vodafone’un Yükle ve Konuş hizmeti ile cep TL kartları almakla uğraşmak istemeyen aboneler çoğunlukla internet üzerinden vodafone tl yükle yapmaktadır.

İnternetten TL yükleme işlemi ise birçoğumuz için korkarak yaklaştığımız uygulamadır. Özellikle hattımıza vodafone tl yükle hizmetini alarak işlem yapacağımız web sitesine işlem sırasında vereceğimiz kişisel bilgiler ve kart bilgilerimiz yüzünden zarar görme ihtimalimiz oldukça yüksektir. Bundan dolayı bu işlemi yaparken oldukça dikkatli olmamız gerekmektedir. Vodafone tl yükle işlemi için web üzerinden işlem yapacaksak seçtiğimiz firmanın web sitesinin güvenlik protokollerinin çok yüksek seviyede olması gerekmektedir. İnternetten yapılacak olan TL yükleme işlemlerinde kredi kartı kullanıldığından en doğrusu vodafone tl yükle için firmanın yani Vodafone’un web sitesini kullanmak olacaktır. Çünkü diğer aracı şirketlerin web sitelerinin güvenlik zafiyetleri bilinmemektedir. Ayrıca, tarayıcımızın adres çubuğuna giriş yaparken de dikkatlice bakmamız gerekir. Çünkü bazı durumlarda olta yöntemi kullanarak bazı kötü niyetli kişilerce farklı web siteleri üzerinden yani kopya web siteleri üzerinden de bilgilerimiz çalınabilmektedir.

Bedava Kontör ve İnternet İsteyenler, Bu Kampanya Tam Size Göre!!! Sakın Kaçırmayın!!!  Nasıl Turkcell TL Yüklersiniz

Diğer operatörlerin aboneleri gibi Vodafone aboneleri de anlaşmalı bankaların online işlem sayfalarından da WAP veya SMS yoluyla hatları için TL satın alabilmektedir. Bunun için Vodafone’un web sitesindeki farklı TL satın alma yöntemleri ile ilgili yönlendirmeler dikkatle takip edilmelidir. Her operatör gibi Vodafone web sitesinden de kredi kartı ile yapılan alışverişlerde de 3D Secure Güvenli Alışveriş güvenlik uygulamaları kullanılmaktadır. Bu yüzden de Vodafone web sitesinden TL alışverişinizde güvenli alışveriş şifresini almadan işlem yapamazsınız.

Bedava Kontör ve İnternet İsteyenler, Bu Kampanya Tam Size Göre!!! Sakın Kaçırmayın!!!  İnternetten TL Yükleme Şikâyetleri

 

About admin

Check Also

İnternetten TL Yükleme Şikâyetleri

GSM operatörlerinin hemen hepsinde olan ve Vodafone için de vodafone tl yükle uygulamalarıyla mümkün olan …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir