Home / Genel / Vodafone Cihaz Puanı Öğrenme ve Sorgulama

Vodafone Cihaz Puanı Öğrenme ve Sorgulama

Operatörler puan kredisi üzerinden müşterilerine sıfır telefon alma hakkı tanımaktadır. Bu yüzden Vodafone müşterilerinin neredeyse tamamı Vodafone cihaz puanı öğrenme ve sorgulama işlemlerinin nasıl yapıldığını merak etmektedir. Yazımızda sizlere Vodafone puan sorgulama işlemleri hakkında hemen her detayı anlatmaya çalışacağız. Ancak ondan önce şunu belirtmek isteriz ki, puan biriktirerek sıfır cihaz alabilmek için faturalı hat sahibi olmanız gerekmektedir. Faturasız hat sahipleri bu kampanyadan yararlanamamaktadırlar.

Puan durumunuza göre sizlere alabileceğiniz marka ve modeller tanıtılır. Puanınız ne kadar yüksekse o kadar iyisini alabilirsiniz. Ancak puanınız çok düşükse hiçbir cihaz hakkı tanınmayabilir de bunu da göz önünde bulundurmalısınız. Puanlarınız sizin faturalı hattınıza ait faturalarınızı düzenli ödeyip ödememenize göre belirlenmektedir. Yine bununla birlikte bankalarla da iletişim halinde olunarak sizlerin geçmiş kredi ve kredi kartı ödemeleriniz hakkında gerekli kredi puan durumunuz elde edilmektedir. Birçok vatandaş Vodafone şubelerine giderek Vodafone cihaz puanı öğrenme ve sorgulama işlemi yaptırırken, şubeye gitmeden de yaptırabilir miyim sorusunun cevabını arayanlarda oldukça fazladır.

Müşteri temsilcileri sizlere net bir puan bilgisi verememektedirler. Çünkü ekranlarından puan sorgusu yapamamaktalar. Ancak ödemiş olduğunuz faturalara bakarak az çok tahmin yürütebilmekteler. Puanınızı öğrenmek için en sağlıklı yol Vodafone şubelerine gitmek ve buradan sorgulatmaktır. Sizlere puan sorgulama nasıl yapılır kısmını anlatmadan önce asıl önemli olan puan yükseltme işlemi nasıl yapılır ondan bahsetmek istiyoruz.

Vodafone Puan Nasıl Yükseltilir?

Hemen herkesin merak ettiği bir konudur. Çünkü sadece Vodafone’lular değil bütün operatörlerin müşterileri nasıl puan yükselebileceklerini merak etmektedirler. Vodafone puan nasıl yükseltilir sorusunun cevabını merak edenler için ilk önce faturalı bir hatta sahip olmaları gerektiğini tekrar hatırlatalım. Puanınız ne kadar yüksek olursa o kadar donanımlı ve üst segment cihazlara sahip olabilirsiniz. Bunu somut bir örnekle açıklayacak olursak, günümüzde en iyi cihaz İphone X sayılmaktadır. Eğer puanınız oldukça yüksekse bu cihaza sahip olabilirsiniz. Ancak puanınız düşükse alabileceğiniz marka ve modellerde giderek düşmektedir. Bunun haricinde Vodafone puanınızı yükseltebilmek için her ay gelen faturalarınızı ya tam gününde ya da daha önce ödemiş olmanız gerekmektedir.

Vodafone Puan Sorgulama Nasıl Yapılır?

Sizde Vodafone yüksek puanlar ile akıllı cihazlar alabilirsiniz. Vodafone puanınız ile akıllı cihaz almak istiyorsanız, bunun için en önemli nokta mutlaka faturalarınızın zamanında ödeniyor olmasıdır. Vodafone puan öğrenme ve sorgulama nasıl yapılır sorusuna gelince, bunun için kendinize en yakın bir Vodafone bayisine gitmenizi öneririz. Burada bulunan görevli kişilere kimlik belgenizi gösterdiğinizde sizlere bu konuda yardımcı olacaklardır. Sistem üzerinde sorgulama yaparak puanınızın kaç olduğunu öğrenebilmekte ve puanınıza göre hangi cihazları alabileceğinizi sorgulatabilmektesiniz. Vodafone puan ile akıllı cihaz alabilmek için vakit kaybetmeden en yakın Vodafone bayisine başvurunuz.

About admin

Check Also

Vodafone Yükle Konuş Servisi

GSM operatörleri faturasız hat tarifeleri için abonelerine çeşitli yollarla TL yükleme yolları ve imkânları sunmakta …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir