Bedava İnternet Kazanma 2020

Turkcell ‘in Kuruluşu

1994 yılında kurulmuş ve 1998 yılında Türkiye Cumhuriyeti Ulaştırma Bakanlığı’yla 25 yıllık GSM anlaşması imzalanmıştır. Türkiye’deki operatörler içerisinde öncü bir operatör firması olmuştur. Kalitesinden ödün vermeyerek günümüzde oldukça başarılı bir hal almıştır. 2008 yılından bu yana yaklaşık olarak 8 milyar dolar yatırım yapan şirket, Avrupa’da oldukça önemli adımlar atmıştır. 2012 yılında yapılan araştırmalara göre yaklaşık olarak 35 milyon kullanıcıya sahiptir.

Son Gün -> Bedava İnternet ve Kontör Almak için Hemen TIKLA 

New York Stock Exchange’da bulunan ilk ve tek Türk şirketi unvanı bulunmaktadır. GSM 900 teknolojisiyle hizmetini sürdüren bir firmadır. Şirketin genel müdürü ve CEO’su Süreyya Ciliv’dir. Abone başına yaklaşık olarak 17 dolar gelir elde edilmektedir. Turkcell’in aylık kâr miktarı yaklaşık olarak 925 milyon TL’yi bulmaktadır. 28 Kasım 2008 yılında yapılan Üçüncü Nesil A Lisansını, yaklaşık 358 milyon Euro ile Turkcell kazanmıştır.

Son Gün -> Bedava İnternet ve Kontör Almak için Hemen TIKLA 

Şirketin hisseleri İstanbul Menkul Kıymetler Borsası’nda ve New York Stork Exchange’da eş zamanlı olarak işlem görmektedir. GSM Association yönetim Kurulu’na 2003 yılında girmiştir. Bu kurulda Vodafone, Orange, NTT Docomo, AT&T Wireless gibi dünyanın önde gelen operatör firmaları bulunmaktadır. 2006 yılında yapılan açıklamalara ve araştırmalara göre yaklaşık 185 ülkede hizmet vermektedir.

Son Gün -> Bedava İnternet ve Kontör Almak için Hemen TIKLA 

491 operatör firmasıyla dolaşım hizmeti almaktadır. Dünyanın en geniş GSM ve GPRS uluslar arası dolaşım listesine sahip operatörü Turkcell’dir.  Turkcell TL Yukleme yapabileceğiniz siteler yer almıştır. Türkiye’nin yaklaşık olarak %98,96’sında çekim gücüne sahiptir. Aynı anda 81 ilde başlayan GSM operatörleri arasına adını yazdırmıştır.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı