Bedava İnternet Kazanma 2020

Turkcell’ in Bizdeki Yeri

Türkiyenin en eski operatörü olan turkcell, keskin duruşunu uzun yıllar boyunca bozmamış olan ve kendşne has bir kullanıcı kitlesi olan operatördür. Daha hiç birimizde telefon yokken, sadece iş adamlarının kullandığı bir cihazken kullanılan tek hattı. Ama tercih edilen olduğundan dolayı değil, kesinlikle alternatifi olmayışından.

Çünkü bir ikinci operatör yoktu piyasada. Şimdi çok daha gelişmiş olan bu sektör, aslına bakarsanız yine çok fazla girişimcinin cesaret edip girebildiği bir alan değil. Kendisinden sonra rakip olarak avea ve vodafone gibi kurumlar çıkmış ve piyasaya bu üç gsm operatörü tutunabilmiştir. Ama incelediğiniz zaman turkcell, avea ve vodafone’ den farklı olarsk ilk başlarda kendisini rekabetten uzak tutmuş, keskin duruşundan kesinlikle tabiz vermemiştir.

Son Gün -> Bedava İnternet ve Kontör Almak için Hemen TIKLA 

Böyle olunca da rakip firmalar bir sürü kampanya yaparlerken, turkcell hiç bir kampanya yapmaya gerek duymamış, bu duruş sonucunda da piyasadaki pastayı diğer iki rakip firmayla eşit olarak bölüşmek zorunda kalmıştır. Sonradan kendileri de rekabetin gerisinde durmanın yanlış olduğunun farkına varıp, bu olaya dahil olmuşlardır. Ama tüm bunlara rağmen, bir şekilde diğer operatörlöründe müşterileri dahil, turkcell’ in çok iyi çektiği konusunda hemfikir. Turkcell tl yüklemek için her yerde merkez bulabileceğiniz gibi, internet üzerinden de satış gerçekleştirebilirsiniz. Bu işlemi yapabilmek için tek koşul, kredi kartı sahibi olmak. Kredi kartımızla turkcell tl yuklediğimiz zaman herhangi bir para kesintisi olmamaktadır.

Son Gün -> Bedava İnternet ve Kontör Almak için Hemen TIKLA 

Turkcell tl yükle yazısını arama motoru kutucuğuna yazmamız, bizi güvenilir sayfalara yönlendirmeye yeterli olacaktır. Kimilerinin eleştirilerine rağmen çoğu hakim görüş, imternet üzerinden kontör yüklemeyi daha sağlıklı ve daha güvenilir görüyor. En azından gecenin bir yarısı bile ihtiyaç duyup yüklemek zorunda kalırsam, turkcell tl yüklemek için sokak sokak dolaşmama gerek kalmayacak.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı