Bedava İnternet Kazanma 2020

Türkcell Güvenli TL Yükleme

Türkcell tl yükle servisi gibi internet üzerinden veya telefonla cep telefonu hattınıza güvenli olarak TL yüklemesi yapmanız sizin için önemlidir. Türkcell tl yükle hizmetini çünkü sadece operatörünüzün internetteki web sitesinden değil muhtelif benzer hizmet veren noktalar, bankalar ve benzeri de bulunmaktadır. Web üzerinden cep telefonu hizmet sağlayıcınızın örneğin Türkcell’in logosuna tıklatarak hattınız için Türkcell tl yükle hizmeti alabilmektesiniz. Çoğunlukla da bu işlem kredi kartınız üzerinden yapılmaktadır. Dolayısı ile hem hattınıza bu meblağın yüklenmesinden hem de kredi kartınızın güvenlik bilgilerinin korunmasından endişe edersiniz. Türkcell tarafından sizi yönlendirdikleri Türkcell tl yükle hizmeti alabileceğiniz kurum ve hizmet sağlayıcıların dışında başka bir noktadan Türkcell tl yükle hizmeti kullanmamalısınız. TL yükleme hizmetlerinden hiçbir ek komisyon veya ödeme veya hizmet bedeli adı altında ücretlendirme olmamaktadır. B u yüzden Türkcell tl yükle hizmeti alırken böyle bir taleple karşılaştığınızda talebi karşılamamalısınız.

Son Gün -> Bedava İnternet ve Kontör Almak için Hemen TIKLA 

Türkcell hattınıza TL yüklemek için bayiye gidilmesi gerekmese de ve TL yükleme hizmeti daha kolaylaştırılmış olsa da, yorulmadan bu hizmeti almak isteseniz de güvenlik esaslarında bu hizmeti almak istersiniz.

Güven sorunu özellikle cep telefonlarımızda çok sıklıkla karşılaşılan sorunlardandır. Cep telefonunuza gelen sms mesajları ile sizden hattınız üzerinden TL yükleme veya kontür yükleme taleplerine ise asla itibar etmemelisiniz. Özellikle polis gibi kurumlar adına hareketle istenilen bu talepler sizi korkutmamalı ve polis istedi diye düşünmemelisiniz. Çükü ne polis ne de bir başka toplumsal kurum ya da kuruluş böyle bir talepte bulunmazlar.

Son Gün -> Bedava İnternet ve Kontör Almak için Hemen TIKLA 

Türlcell tl yükle hizmeti gibi kolaylık gösteren ve internet üzerinden veya telefon hattı üzerinden TL yükleme yaptıran diğer cep telefonu hizmet sağlayıcıları da aynı güvenlik sorunu ile karşılaşmaktadırlar.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı