Bedava İnternet Kazanma 2020

Türk Telekom Cihaz Puanı Sorgulama 2020 Kampanyası Nedir?

Faturaya ek telefon alabilmek için araştırmalar yapılmaktadır. Çünkü telefonlara taksit imkanının kaldırılmasıyla birlikte insanlar farklı alternatifler aramaktadır. Türk Telekom cihaz puanı ve faturaya ek telefon satın alma işlemi yaptırmak isteyenlerde milyonlarca insandan sadece bir kısmıdır.

Türk Telekom Cihaz Puanı Öğrenme Nasıl Yapılır?

Çünkü nakit olarak oldukça pahalı olan cihazları tek seferde alım gücü oldukça düşük olanlar, taksitle almanın yollarını aramaktadır. Bu noktada da operatörlere tanınan faturaya ek telefon satış hakkı kişilerin imdadına yetişmektedir.

Son Gün -> Bedava İnternet ve Kontör Almak için Hemen TIKLA 

Türk Telekom Cihaz Kampanyası Fiyatları 2020 Nedir?

Ancak tabi ki her isteyen faturaya ek telefon satın alamamaktadır. Bunun için belirli bir kredi puanına sahip olmalısınız. Bu arada bu puana sahip olabilmek içinde kesinlikle faturalı bir hattınız bulunması gerekmektedir. Faturasız hatların puan biriktirme ve akıllı cihaz alma gibi bir şansları yoktur.

Türk Telekom Cihaz Başvurusu Nasıl Yapılır?

Peki her faturalı hatta sahip olanlar faturalarına ek akıllı cihaz alabilirler mi diyecek olursanız, cevabımız tabi ki hayır olacaktır. Türk Telekom cihaz puanı ve faturaya ek telefon sorgula neticesinde telefon alabilmek için puanınızın belirli bir limitin üzerinde olması şarttır.

Faturaya Ek Taksitli Telefon Nasıl Alınır? 2020

Bunun içinde Faturalı hattınızın aylık fatura ödemelerini ya son gününde ya da daha öncesinde ödemiş olmalısınız. Eğer ödemelerinizde sıkıntı olursa, bu sizin daha düşük puan alacağınız anlamına gelmektedir ve size olumsuz olarak yansıyacaktır.

Son Gün -> Bedava İnternet ve Kontör Almak için Hemen TIKLA 

Eğer faturalarınızı aksatmadan düzenli olarak ödüyorsanız ve geçmişte de yine sıkıntılı bir durumunuz söz konusu değilse puanınız yüksek olmaktadır.

Türk Telekom Cihaz Puanı Nasıl Yükseltilir?

Türk Telekom üzerinden akıllı cihaz almak istiyorsunuz ve puanınız düşük mü, bunun için yapmanız gereken en kısa zaman içerisinde faturalarınızı tam vaktinde ödemeye başlamak olmalıdır. Bu şekilde 6 ay ile 1 yıl arasında faturalarınızı düzenli olarak ödediğinizde puanınız otomatik olarak yükselecektir.

Sms ile Türk Telekom Cihaz Puanı Sorgulama Nasıl Yapılır?

Türk Telekom cihaz puanı yükseltme işlemi sonrasında alacağınız akıllı cihazların marka ve modelleri de otomatikman yükselecektir. Ne kadar yüksek bir puana sahip olursanız o kadar yüksek marka ve modelde bir akıllı cihaz alabilirsiniz.

Son Gün -> Bedava İnternet ve Kontör Almak için Hemen TIKLA 

Türk Telekom Cihaz İade Şartları Nedir?

Bunu daha somut bir örnekle ifade edecek olursak, puanı en yüksek olan bir kişi günümüzün en popüler markası olan İphone X model cihaza sahip olabilecektir. Ancak eğer puanınız orta seviyelerde ya da daha düşükse ister istemez alacağınız cihazın markaları da farklılıklar gösterecektir.

Türk Telekom Cihaz Yenileme Kampanyası 2020 Şartları Nedir?

Türk Telekom cihaz puanı sorgulama nasıl yapılır sorusu en çok sorulan ve araştırılan sorulardan birisidir. Bu işlem için Turk Telekom sizlere birçok farklı alternatifler sunmaktadır. Türk Telekom çağrı merkezi (444 1 444 )hizmetini kullanabileceğiniz gibi, doğrudan Türk Telekom şubelerine de gidebilirsiniz.

Şubelerde bulunan görevli kişiler sizlere istenilen kimlik bilgilerinizi doğrulamanız karşılığında cihaz puanınızın kaç olduğunu söyleyeceklerdir. Sizde puanınıza göre akıllı cihazınızı alabileceksiniz.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı