Home / Bimcell TL Yükleme / TL Yükleme ve Bütçeye Göre Kullanımı

TL Yükleme ve Bütçeye Göre Kullanımı

Günümüzde yaygınlaşan operatör rekabeti gittikçe artmaktadır. Eskiden yani 2009 yılına kadar “TL” kelimesi “Kontör” adında tanıtılmaktaydı. Kontör sistemi 2009 yılında çıkan bir yasaya göre TL sistemine geçti. Bu durumu fırsat bilen diğer operatörler piyasaya sürdüğü çeşitli kampanyalar dahilinde büyük kazanç elde etti. Kazancın mimarı yine tüketiciler olmakla birlikte büyük firmalar konuşma paketi altında binlerce kampanyalardan faydalandı. Kampanyalar her ne kadar düzenli ve yararlı olsa bile belirttiğimiz şekilde sergilenen rekabetin önüne geçmedi.

Çeşitli kampanyalar gün yüzüne çıkacağı zaman reklam aktiviteleri de artmaktadır. Reklamlara fazla bütçe ayıran operatörler müşterilerine sunacağı hizmete ayırsaydı belki de daha farklı olurdu. Çünkü reklama ayırılan bütçe tabiri caizse “trilyonlar” niteliğindedir. Bu nitelik sayesinde belki de müşteri çekebilirler fakat planladıkları kazancı kazanamayacaklardır. Diğer bir konu tl yükleme olayıdır. Bu olay hiç kuşkusuz her tüketicinin karşılaşacağı sorulardan bir tanesidir. Telefondaki bakiye bittiği an tüketici sıkıntıya girer. Ve o an hemen bir tl yükleme sistemi arayışı içerisindedir. Burada imdadınıza yetişen yine tl yükleme siteleri olacaktır.

“Bütçeme göre nasıl kullanırım?” diyorsanız, hangi operatöre sahip iseniz onun o operatörün kampanyalarına bakmanız gerekmektedir. Kampanyanızı seçtiğiniz zaman hemen tl yükleyebilirsiniz. Ardından kampanya bilgilerini girerek o kampanyaya dahil olup hemen konuşma fırsatı ve mesajlaşma fırsatlarından yararlanabilirsiniz. Fırsatları her zaman kontrol edemezsiniz. Bu yüzden çoğu sitelerden kampanya ve koşulların yazılı bulunduğu yazılara girerek bilgi sahibi olabilirsiniz.

About admin

Check Also

Vodafone

Kullanmış olduğumuz telefonların her birinin içerisinde sim kartlar mevcut. Sim kartlara yüklemiş olduğumuz tl’ ler …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir