Home / Bedava İnternet Kazanma 2020 / TL Yükleme İşlemi

TL Yükleme İşlemi

Teknolojinin gelişmesiyle birlikte artık TL yükleme işlemlerinizi birçok şekilde yapabilirsiniz. Eskiden almış olduğunuz kontör kartlarını kazıyarak her operatörün kendi numarasını çevirerek yüklenirdi ancak günümüzde birçok sistem getirilmiştir. Vodafone, Turkcell ve Avea gibi operatörlerin internet şubelerine giriş yaparak, dilediğiniz kadar kontörü kredi kartınız yardımıyla online işlemlerden halledebilirsiniz. Burada otomatik talimat vererek, her ay belirli tarihlerde kontörünüzü yükletebilirsiniz.

Son Gün -> Bedava Kontör ve İnternet Almak için Hemen TIKLA 

Belirlediğiniz günlerde kredi kartınızdan miktar çekilerek kartınıza belirlediğiniz kontör miktarı yüklenecektir. TL yükle işlemi için bayi ve şubeleri de kullanabilirsiniz. İstediğiniz miktarlarda kontörü burada yükletmekte özgürsünüz. Numarayı ve kontör miktarını söylemek yeterli olacaktır. Her operatörün bütün şubeleri bu işlemi gerçekleştirmektedir. Türkiye’deki birçok bankanın uygulamaya koyduğu sistemlerden birisi kontör yüklemedir. Bankamatik veya kredi kartınızı ATM’lere takarak kontör yükleyebilirsiniz. Kartınızı taktıktan sonra “Hat ve Kart İşlemleri” menüsüne girmeniz gerekiyor.

Son Gün -> Bedava Kontör ve İnternet Almak için Hemen TIKLA 

Ardından telefon numaranızı yazınız ve onaylayınız. Kontrol etmenizi isteyecektir, kontrol ettikten sonra onaylayarak kontörünüzü yükleyebilirsiniz. Bu işlemi yaptıktan kısa süre içerisinde (5 ile 15 dakika ) kontörünüz hattınız otomatik olarak yüklenecektir. GSM tl yükle işlemi çok zor bir işlem değildir. Günümüzde birçok alışveriş merkezi de bu hizmeti kasalarda, kasiyerler aracılığıyla vermektedir. Birçok bayiye her yerde rastlamanız mümkündür.

Check Also

Vodafone Cihaz Puan Sorgulama 2020 Kampanyaları Nasıl Yapılır?

İçindekiler1 Vodafone Online Cihaz Al Kampanyası Nedir?2 Vodafone Cihaz Eskiyi Getir Yeniyi Al 2020 Kapmanyası3 …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir