Bedava İnternet Kazanma 2020Bimcell Paketler 2020

SMS ile WAP İle Yükleme

Avea faturasız hattı kullanmanın genel olarak faturasız hat kullanmanın dezavantajı olarak görülen ve acil durumda konuşamamak veya SMS gönderememek gibi karşılaşılan sorunlar artık hemen hemen her yolla avea tl yükle yapılabildiğinden artık bulunmamaktadır. Avea için faturasız hattınıza avea tl yükle yaptırabileceğiniz yollar arasında SMS ile ve WAP ile yapabileceğiniz yüklemelerdir.

Garanti Bankasından ve Finansbank’tan SMS mesajı ile faturasız hattınıza TL yükleme yapabilirsiniz. Bunun için faturasız Avea hattınızdan Garanti Bankası’na 3333’e veya Finansbank’a 4423’e SMS mesajı göndermeniz yeterli olur. SMS mesajı göndererek bu bankalardan hattınıza nasıl TL yükleyeceğiniz ve avea tl yükle hizmeti alacağınız Avea web sitesinde detaylı olarak tanımlanmaktadır. SMS ile yükleme yapabilmeniz için cep telefonu operatörünüzden satın aldığınız hattınızda mobil ödeme servisini de satın almış olmanız gerekmektedir.

Son Gün -> Bedava İnternet ve Kontör Almak için Hemen TIKLA 

Yine hattınızda WAP yani wireless application protocol bulunuyorsa, bu protokolle çalışan bankaların herhangi birinde hesabınız varsa da hattınıza avea tl yükle yapabilirsiniz. Bunun için hattınız üzerinden Denizbank, Akbank, Finansbank, Garanti, Türkiye Finans ve Asya Bank’ın wap sitelerine girerek mevduat hesabınız veya kredi kartınız ile avea tl yükle işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Son Gün -> Bedava İnternet ve Kontör Almak için Hemen TIKLA 

Bu TL yükleme işlemlerinde bankalar ve bankaların güvenlik sistemleri ile bu işlemler güvenceye alındığından, internet üzerinden kredi kartları ile yapılan işlemlerden daha güvenli olmaktadır.

Cep telefonu hattı satın alırken özellikle faturasız bir hat satın aldığınızda daha sonra acil durumlarda sorun yaşamamak hattınızdaki TL yüklemesi bittiğinde ne arama ne de SMS gönderme yapamadığınızı bilmek ve faturasız hattınızı kullanırken yukarıdaki işlemleri bu duruma düşmeden yapabilmek için kalan bakiyenizi nasıl kontrol edeceğinizi veya öğrenebileceğinizi de sormalısınız.  SMS ile veya WAP ile TL yüklemek için aslında bir ücret ödemeniz gerekmemektedir.

Son Gün -> Bedava İnternet ve Kontör Almak için Hemen TIKLA 

 

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı