Home / Bedava İnternet Kazanma 2020 / Bedava Sms Gönderme 2020 Nasıl Yapılır?

Bedava Sms Gönderme 2020 Nasıl Yapılır?

Avea faturasız hattı kullanmanın genel olarak faturasız hat kullanmanın dezavantajı olarak görülen ve acil durumda konuşamamak veya SMS gönderememek gibi karşılaşılan sorunlar artık hemen hemen her yolla avea tl yükle yapılabildiğinden artık bulunmamaktadır. Avea için faturasız hattınıza avea tl yükle yaptırabileceğiniz yollar arasında SMS ile ve WAP ile yapabileceğiniz yüklemelerdir.

Son Gün -> Bedava Kontör ve İnternet Almak için Hemen TIKLA 

Bedava Sms Atma 2020 Siteleri Nedir?

Garanti Bankasından ve Finansbank’tan SMS mesajı ile faturasız hattınıza TL yükleme yapabilirsiniz. Bunun için faturasız Avea hattınızdan Garanti Bankası’na 3333’e veya Finansbank’a 4423’e SMS mesajı göndermeniz yeterli olur.

Phone SMS long shadow raster icon. Style is a flat light symbol with rounded angles on a blue square background.

Bedava Sms Atma Program Uygulaması Nedir?

SMS mesajı göndererek bu bankalardan hattınıza nasıl TL yükleyeceğiniz ve avea tl yükle hizmeti alacağınız Avea web sitesinde detaylı olarak tanımlanmaktadır. SMS ile yükleme yapabilmeniz için cep telefonu operatörünüzden satın aldığınız hattınızda mobil ödeme servisini de satın almış olmanız gerekmektedir.

Son Gün -> Bedava Kontör ve İnternet Almak için Hemen TIKLA 

Turkcell, Vodafone, Türk Telekom Bedava Sms Atma Nasıl Yapılır?

Yine hattınızda WAP yani wireless application protocol bulunuyorsa, bu protokolle çalışan bankaların herhangi birinde hesabınız varsa da hattınıza avea tl yükle yapabilirsiniz. Bunun için hattınız üzerinden Denizbank, Akbank, Finansbank, Garanti, Türkiye Finans ve Asya Bank’ın wap sitelerine girerek mevduat hesabınız veya kredi kartınız ile avea tl yükle işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Bedava Sms Veren Uygulamalar Nedir?

Bu TL yükleme işlemlerinde bankalar ve bankaların güvenlik sistemleri ile bu işlemler güvenceye alındığından, internet üzerinden kredi kartları ile yapılan işlemlerden daha güvenli olmaktadır.

Son Gün -> Bedava Kontör ve İnternet Almak için Hemen TIKLA 

Sms Fatura Nedir?

Cep telefonu hattı satın alırken özellikle faturasız bir hat satın aldığınızda daha sonra acil durumlarda sorun yaşamamak hattınızdaki TL yüklemesi bittiğindendir.

Sms Engelleme 2020 Nasıl Yapılır?

SMS gönderme yapamadığınızı bilmek ve faturasız hattınızı kullanırken yukarıdaki işlemleri bu duruma düşmeden yapabilmek için kalan bakiyenizi nasıl kontrol edeceğinizi veya öğrenebileceğinizi de sormalısınız.

SMS ile veya WAP ile TL yüklemek için aslında bir ücret ödemeniz gerekmemektedir.

Check Also

Türk Telekom Cihaz Puanı Sorgulama 2020 Kampanyası Nedir?

İçindekiler1 Türk Telekom Cihaz Puanı Öğrenme Nasıl Yapılır?2 Türk Telekom Cihaz Kampanyası Fiyatları 2020 Nedir?3 …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir