Bedava İnternet Kazanma 2020Bimcell Paketler 2020

Online Olarak Vodafone TL Yükle

Türkiye’de çok kullanılan ve 1994 yılında kurulan Telsim şirketi, 24 Mayıs 2006 yılında Vodafone bünyesine geçerek devamlılığını sürdürmektedir. İngiltere kökenli bir firma olan Vodafone, İngiltere’de kurulan ilk GSM operatörü özelliğine sahiptir. 1985 yılında kurulan bu şirket, dünyada yaklaşık olarak 5 kıtada etkinliğini sürdürmektedir. Dünyada bulunan en büyük operatör şirketi konumuna sahip olan Vodafone, yaklaşık olarak 440 milyon aboneye sahiptir. 40 firmadan fazla firmayla şebeke ortaklığı bulunmaktadır. Dünya üzerinden yaklaşık olarak 27 ülkede faaliyetini sürdürmektedir.

Son Gün -> Bedava İnternet ve Kontör Almak için Hemen TIKLA 

Vodafone TL yükle servisleri yardımıyla kolay bir şekilde kontör yükleyebilirsiniz. İnternet şubesi girişiyle birçok işleminizi buradan yapabilirsiniz. Şirketin teknolojiyi çok yakından takip etmesiyle birlikte kullanıcılara birçok yenilik getirmiş ve hizmet vermektedir. İnternet üzerinden sizlere verdiği 10 adet ücretsiz SMS hakkıyla istediğiniz kişiye mesaj atabilirsiniz.

Son Gün -> Bedava İnternet ve Kontör Almak için Hemen TIKLA 

Her gün 10 SMS ücretsiz sağlayan bir operatördür. Birçok tarifesiyle her kişiye özel hizmeti bulunmaktadır. İnternet şubesine giriş yaparak buradan tarifesiniz değiştirebilir, faturanızı ve kontör miktarınızı öğrenebilirsiniz. Bunun dışında hatla ilgili veya kullanıcıyla ilgili birçok işlemi şubelere gitmeden halledebilirsiniz.

Vodafone TL yükleme işlemini her şubeden yapabilirsiniz. İstediğiniz kadar kontörü yüklemekte özgürsünüz. Ayrıca Vodafone çok ucuz tarifeleri bulunmaktadır. Aylık olarak almış olduğunuz hatların fiyatları 19 TL’ye kadar düşmektedir. Müşteri temsilcilerini 7 gün 24 saat istediğiniz vakitte arayarak sorunlarınızı iletebilir ve yardım alabilirsiniz. Cep telefonunuzdan 542’yi çevirmeniz yeterli olacaktır.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı