Bedava İnternet Kazanma 2020

Nasıl Turkcell TL Yüklersiniz

Güvenli olduğuna inandığınız ve özellikle de yalnız Türkcell tarafından bildirilen noktalardan yapacağınız ve alacağınız Turkcell tl yükle hizmeti için nasıl TL yükleyeceğinizi bilmeniz gerekir. Genellikle internet üzerinden bu hizmeti sağlayan noktalarda Turkcell tl yükle hizmeti alırken hattınıza nasıl TL yükleme yapacağınız açık olarak ve adım adım tanımlanmaktadır. Bu tarifler genellikle çok basittir ve basit yönlendirmeler ile hattınıza Turkcell tl yükle yapabilirsiniz.

Turkcell tl yükle için öncelikle bu ödeme noktaları Turkcell gibi diğer cep telefonu servis sağlayıcılarına da ortak nokta olarak hizmet sağlıyorsa öncelikle Turlcell abonesi olduğunuz için operatör seçiminizi yapıyorsunuz ve size bir ödeme ekranı açılıyor. Ödeme ekranına yönlendirildikten sonra sizden açılan sayfadaki kredi kartı ile ödeme için gerekli adımları izlemeniz isteniliyor. Kredi kartınızın üzerindeki kimlik bilgilerinizi, kart kullanım son tarihinizi ve güvenlik numaranızı girmeniz isteniliyor. Kredi kartınızın bankası tarafından atanmış bir güvenlik sertifikanız yoksa bu aşamada kredi kartı bilgilerinizin aracı tarafından kötüye kullanımı söz konusu oluyor. Kredi kartınızdan ödeme meblağı çekildikten sonra yükleme yaptığınız cep telefonu hattınıza sms ile bildirim yapılıyor. Bildirimdeki meblağ doğru olsa bile kredi kartınızın ekstresinde meblağı tekrar kontrol etmelisiniz. Bu aracı şirketler ile hem kendinizin hem de bir başkasının hattı için Turkcell tl yükle yapabiliyorsunuz.

Son Gün -> Bedava İnternet ve Kontör Almak için Hemen TIKLA 

Bu hizmet alanındaki ticari rekabet o kadar yüksek ki bazı kurumlar hattınıza TL yükleme yaptığınızda size sms mesaj hediye edebiliyorlar. Kampanya olarak ilan edilen ve çok avantajlı gibi gösterilen bu uygulamaya katılmak için istenilen şartları incelediğinizde aslında sağlanan avantajların da bedeli olduğunu görüyorsunuz.  Tabi ki TL yüklemeli bir hattınız varsa zor durumda kalmamak için TL yüklemesini yaptırmak zorundayız. Ancak kandırmacalara da itibar etmemeliyiz.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı