Bedava Dakika Kazanma 2020Bimcell Paketler 2020

Lira Kartla GSM TL Yükle

Operatörlerin hepsinde bulunan özelliklerden biri olan ve en eski GSM TL yükleme seçeneklerinden biri lira kart ile TL yükleme seçeneğidir. Klasik bir gelenek haline dönüşen ve her yaştan kullanıcının kolaylıkla bu seçeneği kullanarak TL yüklemesi oldukça basittir. Türkcell, Avea ve Vodafone olmak üzere ülkemizdeki 3 operatörün de kendine has kazı konuş kartlarının olması GSM TL yükleme seçeneklerinde bilinen en basit seçenektir. Bu seçenekten yararlanmak için kullandığınız operatöre göre değişen şekillerde TL yükleme işlemini yapabilirsiniz. Aslında bunu sırasıyla açıklamak daha mantıklı gelir. Sizler için hazırladığımız bu makalede her operatör için kazı konuş kartı ile GSM TL yükleme nasıl yapılır açıklamaya çalışacağız.

Son Gün -> Bedava İnternet ve Kontör Almak için Hemen TIKLA 

Türkcell Kazı konuş kartı ile TL Yükleme: herhangi bir Türkcell kazı konuş kartı satan bir yerden istediğiniz standart kartı aldıktan sonra kıra bir sürede işlem yaparak GSM TL yükleme işini başarıyla sonlandırabilirsiniz. Bunun için yapmanız için de yine farklı seçenekler sunulmuştur. İlk seçenek olan 8090’ı arayarak yükleme işlemleri eskiden beri var olan bir şeydir. Bunu yapmak için kazı konuş kartınızın arkasındaki şifreyi kazıyarak istendikten sonra şifrenizi girmek olacak. Bundan sonra tele sekreterin girdiğiniz şifreyi tekrarlamasından sonra, doğru ise 1 tuşunu değilse 2 tuşunu tıklayarak yeniden şifreyi girmenizle birlikte GSM TL yükleme işlemini sonlandırabilirsiniz. Buna ek olarak Online İşlem Merkezi’ne girerek, dilerseniz de şifre yollayarak Hazır Kart hattınıza, TL Kartı’nızla zahmetsizce TL yükleyebilirsiniz.

Son Gün -> Bedava İnternet ve Kontör Almak için Hemen TIKLA 

Vodafone Lira Kart İle GSM TL Yükleme: vodafone operatöründe de bu seçeneği kullanarak TL yüklemek oldukça basittir. Yine vodafoneye ait 7500’ı arayarak sizden istenen lira kartınızın arkasındaki şifreyi tuşlayarak kolaylıkla TL yükleme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Basit ve kısa süren bu işlem sayesinde 10-20-30-50 TL’lik lira kartlarından dilediğinizi seçerek cebinize lira yükleyebilirsiniz.

Son Gün -> Bedava İnternet ve Kontör Almak için Hemen TIKLA 

Avea Kazı Konuş Kartı İle GSM TL Yükleme: Bu işlem de diğer operatörlerde olduğu gibi en basit işlemlerden biridir. Herhangi bir zorlanmaya maruz kalmadan operatörün TL yükleme numarası 9333’ü arayarak kartınızın arkasındaki 16 haneli numarayı girdikten sonra herhangi bir tuşa basmadan beklemeniz gerekiyor. Tele sekreterin tekrarlamasından sonra doğruluğunu onaylayarak TL yükleme işlemini başarıyla sonlandırabilirsiniz.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı