Bedava İnternet Kazanma 2020Bimcell Paketler 2020

Kontörlü Hat mı Faturalı Hat mı?

Cep telefonu hattı almak için karar verdiğimizde kontörlü hat mı alalım yoksa faturalı hat mı alalım diye düşündüğümüz doğrudur. Faturalı hatlar kişiye sonsuz ve sınırsız kullanım özgürlüğü sağlasa da çok konuşulmasa bile gelen faturaların yüksekliği ile çok kişinin faturalı hattan kontörlü ya da ön ödemeli hatlara geçiş yaptığı da bir gerçektir. Turkcell tl yükle hizmeti veren internet üzerinden bulduğunuz ve hizmet aldığınız çok sayıda şirketin bulunması, Turkcell tl yükle hizmeti için hattınıza yüklediğiniz TL bedelin dışında bir ödeme yapmayacak olmanız bu tercihi daha da cazip kılmaktadır.

Son Gün -> Bedava İnternet ve Kontör Almak için Hemen TIKLA 

Cep telefonu kullanan gençlerin çoğu TL yüklemeli hat kullanmaktadır. Bunun bir sebebi de kontör harcamaya gerek kalmadan telefon görüşmesi yapılabilmesidir. Tabi ki üç ayda bir ya da altı ayda bir Turkcell tl yükle hizmeti veren şirketler aracılığı ile ön yüklemeli hatlara  asgari bir miktar yükleme yapılması zorunluluğu olduğu da unutulmamalıdır. Kontörlü veya son uygulama ile ön yüklemeli hatları kullanmanın bir önemli avantajı da hattınızı yüklediğiniz meblağ bitene kadar kullanabilmektir. Yani ne yaparsanız yapın yüklediğiniz meblağı harcadığınızda hattınızı kullanamıyorsunuz. Bu da kendinizi kontrol etmek açısından son derece önemli bir noktadır.

Son Gün -> Bedava İnternet ve Kontör Almak için Hemen TIKLA 

Turkcell tl yükle gibi bir hizmete ihtiyaç duymayacağınız faturalı hatların da avantajları ve dezavantajları tabi ki vardır. Avantajların en önemlisi kontörüm veya TL yüklemem bitti veya bitecek diye endişelenmeden acil durumlarda çaresiz kalmadan konuşmaya devam edebilmektir. Faturasız hattınız ise eğer yakınınızda bir Turkcell tl yükle hizmeti veren bayi yoksa, evin dışındaysanız ve internet erişiminiz mümkün değilse, kontör yüklemedikçe ne arama yapabiliyorsunuz ne de sms atabiliyorsunuz. Ancak faturalı hattınız için de paketiniz kapsamında kullanmanız için verilen konuşma süresini aştığınızda karşınıza gelecek yüksek faturalar dezavantajdır.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı