Bedava İnternet Kazanma 2020Bimcell Paketler 2020

İnternetten TL Yükleme Şikâyetleri

GSM operatörlerinin hemen hepsinde olan ve Vodafone için de vodafone tl yükle uygulamalarıyla mümkün olan internetten TL yükleme işlemlerinde abonelerin yansıttığı çeşitli şikâyetler bulunmaktadır. Çoğunlukla abonelerin operatörlerin web sitelerinde detayları ile tanımladığı ve faturasız hatlar için yazılmış olan yönlendirmeleri ya yanlış anlamaları ya da anlayamamaları yüzünden yaşadıkları sorunlardan oluşan bu şikâyetler vodafone tl yükle işlemi için de zaman zaman yansıtılmaktadır.

Örneğin, her operatör gibi , Vodafone faturasız hatları için de Vodafone’un web sitesi üzerinden vodafone tl yükle işlemi de dahil birçok işlemi yapabilmek için sisteme üye olmak ve giriş şifresi almak gereklidir. Aslında her operatör için operatörün web sitesi üzerinden yapılacak tüm online işlemler için üyelik işlemi gerekmektedir. Üyelik işlemi ise son derece kolaydır ve operatörlerin web sitelerinde açıkça tanımlanmaktadır.

Son Gün -> Bedava İnternet ve Kontör Almak için Hemen TIKLA 

Vodafone için faturasız hatlardaki vodafone tl yükle işlemi gibi sonucunda parasal bir işlem yapılacak olan tüm uygulamalarda, abonenin güvenliğini ve herhangi bir olası yaşayabileceği sahtekârlığa karşı korunmasına yönelik olan bu uygulama aslında çok önemlidir. Abonelerin fatura ödemeleri, servis ve uygulama satın almaları, vodafone tl yükle ile hatlarına TL yüklemeleri gibi işlemlerin birçoğunda abonenin kredi kartı üzerinden işlem yapılmaktadır. Bunun için de abonenin Vodafone abonesi olup olmadığının bilinmesi gerekir ve işlem yapılacak hattın sahibinin kimliğinin doğrulanması gerekir. Siteme üyelik şartı bunun içindir. Bu şart web sitesi üzerinden benzer işlemler için tüm operatörler için istenilen şarttır, bu yüzden diğer operatörlerde üye olmadan da bu işlemleri yapabiliyorum demek doğru değildir.

Son Gün -> Bedava İnternet ve Kontör Almak için Hemen TIKLA 

Bu üyelik işlemi ve üyelik birinci kademe güvenlik uygulamasıdır. İşlemler sırasında ödemelerin kredi kartı ile yapıldığı işlemlerde ise bu sefer bankacılık üzerinden ikinci kademe güvenlik devreye girmektedir ve 3D Secure Güvenli Alışveriş şifresi uygulaması da yapılmaktadır.

Son Gün -> Bedava İnternet ve Kontör Almak için Hemen TIKLA 

 

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı