Bedava İnternet Kazanma 2020Bimcell Paketler 2020

Internet Üzerinden Kontör Yükleme

GSM operatörlerinin web sitelerinden faturasız hat kullananlar için kredi kartı kullanılarak TL yükleme veya faturalı hatlar için kredi kartı ile borç ödeme online hizmetleri ciddi teknolojik altyapı yatırımları gerektirir. İnternetten www.avea.com.tr üzerinden avea tl yükle işlemi yapmak üzere web sitesine girdiğinizde önünüze gelen yönlendirmeleri takip etmelisiniz.  Avea tl yükle işlemi için önce TL yükleme ekranına girerek size sunulmuş olan TL yükleme miktarını seçmelisiniz. TL yükleme kartları gibi burada da size 10 TL den 200 TL ye kadar değişik avea tl yükle yükleme imkânları sunulmaktadır. Daha sonra sizden istenilen kredi kartı bilgilerinizi girmeniz gerekiyor. Daha sonra kredi kartınızın güvenlik kodunu giriyorsunuz. Avea tl yükle işleminizin tamamlanabilmesi için de karşınıza gelen onay ekranının sizi yönlendirmesi ile bankanızdan işleminiz için gelecek güvenli alışveriş 3D secure şifrenizi girmek zorundasınız.

Son Gün -> Bedava İnternet ve Kontör Almak için Hemen TIKLA 

Kredi kartı ile internet üzerinden yapılan alışverişlerde yapılan yolsuzluklar sebebi ile bankaların geliştirdikleri 3D güvenli alışveriş şifresi ile alışveriş daha güvenli hale gelmiştir. Bunun için internet üzerinden yapılan her alışverişte olduğu gibi Avea internet sitesinden de kredi kartı ile hattınıza avea tl yükle ile TL yüklemesi yaparken de işlemi yapabilmek için bankanızdan güvenli alışveriş 3D Secure şifrenizi önceden almanız gerekir.

Son Gün -> Bedava İnternet ve Kontör Almak için Hemen TIKLA 

Güvenli alışveriş şifresi kullanmanın size sunduğu avantajlar; kendi belirleyeceğiniz şifre ve kişisel mesaj ile kart bilgilerini korumanız, şifreniz sizin tarafınızdan belirlendiği için daha güvenli alışveriş yapabilmeniz ve tüm işlemleriniz için kolayca kayıt edilebilmeleridir. Visa ve MasterCard tarafından geliştirilen bu uygulama yani, güvenli sanal alışveriş ile hem kredi kartı sahipleri hem de üye iş yerleri sanal ortam üzerinde çok yaygın olan sahtekarlıklardan korunmaktadır.

Son Gün -> Bedava İnternet ve Kontör Almak için Hemen TIKLA 

 

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı