Bedava İnternet Kazanma 2020Bimcell Paketler 2020

Büyüyen Sektör

Son 15 yılda aşırı büyüme gerçekleştiren bir sektör olan gsm operatörlüğü, ülkemizde önceleri çok fazla kullanıcıya sahip değildi. Bu durumdan daha çok iş adamları faydalanıyordu. Ama ozamandan bu zamana çok fazla yol kateden gsm operatörlüğü, bu alanda tekel olan turkcell’e muhalefet yatırımlar yapan yeni firmalar yarattı. Önce aira, daha sonra aycell ve telsim firmaları, turkcelle rekabete soyundu.

Aradan çok fazla zaman geçmemesine rağmen kendi başlarına çok fazla tutunamay iki firma aria ve aycell birleşerek avea operatörünü kurdu. Bu dönemden sonra kıyasıya bir rekabet başladı. Daha çok kampayalar konusunda feragat edip, daha fazla müşteriye sahip olmak için sürekli yeni kampanyalar, daha uygun tarifeler çıkartarak birbirlerinin önüne geçmeye çalışan firmaların bu çabası, biz tüketicilere de çok olumlu bir şekilde yansıdı.

Son Gün -> Bedava İnternet ve Kontör Almak için Hemen TIKLA 

Telsim adıyla faaliyet gösterirken adını vodafone olarak değiştirip ağını genişleten, daha büyük bir kullanıcı ağına sahip olan yeni firma, artık avea, turkcell ve vodafone tekelinde gelişen müthiş mücadelenin temelini attı. Şimdilerde artık bizimde vazgeçilmezimiz olan bu iletişim ağı, günlük hayatta da sürekli olarak ihtiyaç duyduğumuz bir araç oldu. Vodafone tl yükleyerek konuşmalarımıza ve mesajlaşmalarımıza özgürce başlayabiliriz. Sadece bir kaç yıl öncesine kadar şuanda olduğu özgürlükten çok mzuakta olan bu sektör, hepimizin ufkunu da genişletiyor.

Son Gün -> Bedava İnternet ve Kontör Almak için Hemen TIKLA 

Artık yeni teknoloji telefonlarla internet ağınıda kullanıp, kendi dünyamızı genişletiyoruz. Vodafone tl yüklerken dikkat etmemiz fereken en önemli husus, yüklemeden önce abonesi olduğumuz bir kampanya varmı yokmu bunu öğrenmektir. Eğer vodafone tl yükledikten sonra abonesi olduğumuz kampanya varsa otomatik olarak tl düşer ve geri getiremeyiz. Bu hususlara dikkat edip vodafone kontör yükleme işlemini gerçekleştirirsek, hiç bir sıkıntıyla karşılaşmadan işlemimizi tamamlayabiliriz.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı