Home / Bedava İnternet Kazanma 2020 / Vodafone Geçiş Kampanyaları 2020 Nedir?

Vodafone Geçiş Kampanyaları 2020 Nedir?

Son zamanlarda Avea, diğer operatörler gibi atağa kalmıştır. Yapılan son kampanya akıllara zarar denilecek cinsten! Ayda 15 TL ödeyerek her yöne artık konuşabileceksiniz. TL yükleme derdi olmadan ayda ödeyeceğiniz 15 TL ile her yöne 500 dakika boyunca konuşabileceksiniz. Sadece bununla sınırlı kalmayıp, her yöne 5000 SMS’ de sizlerin olacak. Ayrıca bu hattın güzel yanı ise faturasız olmasıdır.

Son Gün -> Bedava Kontör ve İnternet Almak için Hemen TIKLA 

Vodafone Geçiş Tarifeleri 2020 Nedir?

Yaş sınırlaması olmadan her birey bu kampanyadan özgür bir şekilde yararlanabilecektir. Hattını Avea’nın faturasız tarifesine taşıyanlar ve yeni faturasız hat alanlar kampanyadan yararlanabilir.

Vodafone Faturalı Geçiş Kampanyaları 2020 Nedir?

15 TL karşılığında her yöne 500 dakika konuşma, her yöne 5000 SMS verilmektedir. Ay sonuna kadar bu hediyeleri kullanmakta özgürsünüz.
Vodafone’da Büyük Kampanya!

Son Gün -> Bedava Kontör ve İnternet Almak için Hemen TIKLA 

Cep para kazan tarifesinin ayrıcalığıyla birlikte 25 TL yükleyen her bireye +1000 dakika hediye! Gençler için ise tam +2000 dakika hediye!

Vodafone Faturasız Geçiş Tarifeleri 2020 Nedir?

Vodafone’da yüklemiş olduğunuz 25 TL bakiyeyle birlikte +1000 dakika konuşma hediye olarak hattınıza yüklenecektir. Bu konuşma dakikalarınız Vodafone içi kişilerle konuşarak harcayabilirsiniz. Gençler için +2000 dakika hediye edilmektedir. Yüklemiş olduğunuz 25 TL hesabınızda kalacaktır.

Son Gün -> Bedava Kontör ve İnternet Almak için Hemen TIKLA 

Bununla “Aylık Her Yöne Konuşturan Paketi” paketi alarak her yöne 500 dakika konuşma yapabilirsiniz. GSM TL yükle işlemini şubelerden veya internet şubesinden yapabilirsiniz. Bunun dışında alışveriş merkezleri ve müşteri hizmetleri yardımıyla yorulmadan TL yükleyebilirsiniz.

Check Also

Türk Telekom Cihaz Puanı Sorgulama 2020 Kampanyası Nedir?

İçindekiler1 Türk Telekom Cihaz Puanı Öğrenme Nasıl Yapılır?2 Türk Telekom Cihaz Kampanyası Fiyatları 2020 Nedir?3 …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir