Bedava Dakika Kazanma 2020

Avea Bedava İnternet 2020 Paketi Alma Nasıl Yapılır?

Piyasanın çoğunlunda olmasa da %25 – %30’luk bir alana sahip Avea ve Vadafone’dan sonra gençlere en çok hitap eden Gsm operatörü bana sorarsanız. Tarifleri olsun, paketleri olsun gerçekten çok güzel hazırlanmış. Kimse tam anlamda istediği paketi bulamaz zaten. Biz belki Gsm operatörü olarak Avea’yı küçümsüyoruz ama aslında yanılıyoruz.

Son Gün -> Bedava İnternet ve Kontör Almak için Hemen TIKLA 

Aylık Haftalık Avea İnternet Paketi Faturalı Nedir?

Hep dedikodular dönüyor, çekmiyor, yavaş, mesajı yollamıyor diye. Bunlara inanmak sizin hatanız olur. Çünkü Avea böylesine güzel tarifler çıkartmışken, ön yargıyla yaklaşıp, kulaktan dolma bilgilerle hareket etmek zararınızadır.

Bende şimdi sizlere uygun olan, çok tercih edilen, her kesimden insana hitap eden Avea tarifelerini tanıtacağım. Faturalı, faturarız karışık. Bir ayrım yapmayacağım bu konuda. Buyurun konuya.

Aylık Haftalık Avea İnternet Paketi Faturasız Nedir?

Benim en sevdiğim faturasızlarda olan her yöne 10 dakikası 50 kuruş tarifesi. Ondan sonra birde Şampiyon tarifesi var. 2 Dakikası sadece 20 kuruş, güzel yanı ise takım hatlarına 2000 dakika bedava verir.

Son Gün -> Bedava İnternet ve Kontör Almak için Hemen TIKLA 

Avea Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası 2020 Nedir?

Kötü yanı ise bu tarifeden olabilmek için en az 20 TL’lik bir kontör, bakiye almamız gerek. Faturalılara gelirsek en başta dikkatimizi SEÇ tarifeleri çekiyor. Bütçenize ve kriterlerinize en yakın olanını seçin. Faturalıda benim en çok sevdiğim ise Süper Fikir tarifesi.

Avea Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma 2020 Nasıl Yapılır?

Her yöne 100 dakikası sadece 4 lira. Kurumsal firmalar için mükemmel. Faturalı tarifelerden bir diğeri de Basicell tarifesi. 30 lira karşılığında her yöne 500 dk, avea grup içi sınırsız, her yöne 2000 sms ve sınırsız internet ve sadece 30 lira. Bazı gençler için mükemmel. Bunların yanında konuşmaya, mesajlaşmaya ve internette sörf yapmak isteyenlere güzel tarifeler var.

Son Gün -> Bedava İnternet ve Kontör Almak için Hemen TIKLA 

Avea tarifleri işte böyle arkadaşlar. Kısa ve öz. Bana sorarsanız fiyatlar içinde hiçbir sıkıntı yok. Hepsi makul fiyatlar. Sadece birazcık bir indirim çok iyi olurdu.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı