Home / Bedava İnternet Kazanma 2020 / Avea Faturasız Paketler 2020 Nedir?

Avea Faturasız Paketler 2020 Nedir?

Avea hattınız varsa, cep telefonunuzdan, internetten, bankaların ATM’lerindenAvea satış noktalarına kadar birçok kanaldan Avea faturasız hattınıza avea tl yükle yapabilirsiniz. Ayrıca, bunun dışında avea faturasız hattınız için avea tl yükle hizmeti alabileceğiniz birçok alışveriş noktası da bulunmaktadır.

Avea Faturasız İnternet Paketleri Nedir?

Benzin alırken Avea’nın anlaşmalı olduğu Shell istasyonundan, market alışverişini yaparken eğer BİM’de, A101’de, Migros’da, Tansaş’da, DiaSA’da, Uyım’da iseniz de Avea hattınız için avea tl yükle yapabilmektesiniz.
Avea faturasız hatlarınıza bir diğer avea tl yükle yapabileceğiniz yol da lira kartlardır.

Son Gün -> Bedava Kontör ve İnternet Almak için Hemen TIKLA 

Lira kartlarını tüm Avea satış noktalarından, yine Migros, Tansaş, Şok ve benzeri marketlerden, Teknosa, Electro World gibi bilgisayar ve elektronik mağazalarından satın alabilirsiniz. Lira kartları 10 TL den 200 TL’ye kadar seçeneklerde sunulmaktadır. TL kartları satın alarak da istediğiniz meblağda avea tl yükle yapabilmektesiniz.

Avea Konuşma Paketleri Nedir?

Dışarıya çıkmak istemiyorsanız ve evden avea tl yükle yapmak istiyorsanız bu işlemi internet üzerinde Avea web sitesinden, anlaşmalı bankaların web sitelerinden kredi kartınızı kullanarak da yapabiliyorsunuz. Kredi kartı ile yapacağınız TL yüklemelerinde bankanızın güvenlik sertifikalarını kullanmak sizin faydanıza olur.

Son Gün -> Bedava Kontör ve İnternet Almak için Hemen TIKLA 

Avea Mesajlaşma Sms Paketleri Nedir?

Avea web sitesinde ve anlaşmalı bankaların kredi kartları ile bankaların web sitelerinden yapacağınız kredi kartı ile ödemeler daha güvenlidirler. Yine internette tüm gsm şirketlerine ortak olarak hizmet veren şirketler üzerinden de kredi kartı ile ödeme yapılabilmektedir.

Son Gün -> Bedava Kontör ve İnternet Almak için Hemen TIKLA 

Avea Ucuz Paketler Nedir?

Bir diğer TL yükleme yolu da çalışmakta olduğunuz bankalara otomatik ödeme talimatı vererek avea tl yükle yapabilmektir. Avea web sitesi üzerinden tüm yerli ve yabancı bankalar aracılığı ile veya Akbank ve Finansbank web sitelerinden de otomatik banka ödeme talimatı vererek bu işlemi yapabilirsiniz.

Banka ve kredi kartınızda ödenecek meblağ için yeterli limit ve bakiye oldukça talimatınız gereği her ay istediğiniz meblağ otomatik olarak hattınıza yüklenir.

Check Also

Vodafone Cihaz Puan Sorgulama 2020 Kampanyaları Nasıl Yapılır?

İçindekiler1 Vodafone Online Cihaz Al Kampanyası Nedir?2 Vodafone Cihaz Eskiyi Getir Yeniyi Al 2020 Kapmanyası3 …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir